Mng Plastik

Genel merkezi İstanbul’da olan MNG Plastik, İkitelli’deki 2000 metrekarelik alana kurulu fabrikasının yanı sıra İkitelli’deki 1500 metrekarelik geri dönüşüm tesisi ile üretim yapmaktadır.

MNG Plastik; PVC kutu, Thermoform, Kırtasiye, Etiket, Tekstil, Baskı, Reklam, İlaç sanayi gibi sektörlere PVC Levha tedariki sağlamaktadır.

ISO9001, ISO 22000, Tarım ve Köy İşleri izni gibi belgelerle kalitesini tescilleyen MNG Plastik, ürünlerinde birinci sınıf, çevreci ve geri dönüşümlü hammadde kullanıyor.

Mng Plastik LTD.ŞTİ 2007 yılında Ambalaj sektöründe yoğun kullanılan sert PVC folyo üretimi yapmak için kurulmuştur.

Ürünlerimiz gıda ambalaj,kırtasiye,reklamcılık,hediye kutu,silindir kutu,vakum,gömlek çember ve kelebek vb. farklı ambalaj uygulamaları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. İşletmemiz üretim kalitesi,işbirliği, zamanında teslimatı ve çevreye saygısıyla müşteri memnuniyetini esas almıştır. 

MNG PLASTİK sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça sözettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. 

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar MNG PLASTİK’e duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. 

Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

Saygılarımızla, 

MNG PLASTİK